Новости

ЯКИЙ МЕТОД ОПАЛЕННЯ ВИБРАТИ?

 

Щодня ми чуємо про зростання енергоресурсів і запитуємо себе: Який вид опалення? Незважаючи на постійно зростаючі ціни на електроенергію, повітряний тепловий насос залишається нашим вибором.

Якщо порівняти витрати на кВт-год тепла, виробленого  різними джерелами опалення, ми можемо побачити очевидну перевагу теплового насоса повітря-повітря від Panasonic. Теплові насоси Panasonic AQUAREAможуть виробляти тепло в  два рази дешевше, ніж газ чи дрова, але якщо ви платите за електричне опалення , то у вас є можливість скоротити витрати до трьох разів і більше. В цьому випадку тепловий насос окупиться через 1,5 - 2 роки.

Серія теплових насосів Panasonic може бути головним видом опалення для основних споживачів газу, якщо ви встановите тепловий насос у цій серії, ви можете зменшити витрати на опалення на 25%, що також приносить відчутну економію!

Теплові насоси Panasonic вибирають багато людей, які використовують дрова. Ці клієнти отримують комфортне та економічне опалення, яке на 10-20% дешевше, ніж опалення дровами. Головним плюсом є ​​те, що клієнту більше не потрібно підкидувати дрова, шість місяців на рік, а в зимку постійно слідкувати за полумям. Для інших це шанс піти на довгоочікуваний відпочинок і не турбувався про будинок під час їх відсутності. Для інших це можливість допомогти своїм батькам, чиє здоров'я не дозволяє їм вести постійне слідкування за опаленням, тепловий насос має вмонтований  комп’ютер який сам слідкує за опаленням і комфортом в вашій будівлі.

Є також багато клієнтів, які мають дачі, так звані будинки відпочинку, на яких сім'я збирається відпочити.

Звичайно, ви хочете прийти в теплий і затишний будинок, але часто це неможливо реалізувати! Якщо ви залишите електричні радіатори, то ви отримаєте шок, коли побачите ваші рахунки по електроенергії. Якщо ви користуєтеся потужним каміном, коли ви прибуваєте на дачу, потрібно буде нагрітися протягом декількох годин, щоб отримати необхідну температуру і комфорт у всіх кімнатах. Що ви робите?

Існує рішення - моделі Panasonic AQUAREAдля теплових насосів з підтримкою ступеня + 8 / 10C. Принцип роботи простий, приміщення підтримуються на рівні + 8С або + 10С, що дозволяє зберегти всю дачу котеджу, а також не потрібно скидати санітарну воду! У цьому режимі тепловий насос споживає дуже мало електроенергії.

Коли ви прибуваєте в літній будиночок, ви включаєте тепловий насос на 21С і протягом декількох годин у літньому будинку ви досягнете комфортної температури. В якості додаткової опції ми пропонуємо вам придбати модуль Wi-Fi Intesis Home, який допоможе вам дистанційно керувати тепловим насосом зі смартфона або комп'ютера. Це означає, що ви можете відправити команду, щоб зігріти + 21С за добу перед виходом на дачу, а коли ви приїдете на дачу з сім'єю на наступний день, ви будете насолоджуватися природою і затишком, а не займатися божевільною механічною роботою – опалення будинку!

 

 

 

 

 

ВЫСОКОЭФФЕКТИВНЫЕ ТЕПЛОВЫЕ НАСОСЫ PANASONIC AQUAREA

(ВОЗДУХ-ВОДА)

Компания PANASONIC представляет решение нагрева и охлаждения  в новом модельном ряде Aquarea серии HIGH PERFORMANCE и T-CAP.

Серия HIGH PERFORMANCE - хорошо адаптируются в существующую систему с резервным котлом, а также идеален для новых строений с теплым полом, низкотемппературными радиаторами или фанкойлами. Для лучшего контроля и управления можно подключить термостат.

Серия T-CAP - идеально подходит для жилых помещений, которые не имеют других источников тепла. T-CAP обеспечивает чрезвычайно высокую эффективность, независимо от наружной температуры или температуры воды. Также эта модель хорошо адаптируется в существующую систему с резервным котлом, а также для новых строений с теплым полом, низкотемпературными радиаторами или фанкойлами.

 

 


Ваш товар успешно добавлен в корзину!
Продолжить покупку